Studnie chłonne

Osoby, które posiadają małą działkę budowlaną, często muszą korzystać z innowacyjnych rozwiązań. Częstokrotnie inwestorzy decydują się na założenie własnej oczyszczalni ścieków. W takim przypadku bardzo korzystne jest też zainwestowanie w studnie chłonną. Służy ona do gromadzenia wody, która w późniejszym okresie jest rozprowadzana w gruncie.

Studnie chłonne stosuje się przy odprowadzaniu wód pościekowych z biologicznych oczyszczalni ścieków, jak i z opadów deszczu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej granulacji kruszyw przepływająca woda jest filtrowana. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Jako firma dbamy o środowisko naturalne, które nas otacza, z tego powodu chętnie podejmujemy się nowych zleceń związanych z omawianą tematyką.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, co ułatwia nam szybki montaż wszystkich podzespołów. Wszystkie zlecenia są traktowane przez nas bardzo indywidualnie. Zawsze staramy się w jak największym stopniu sprostać wymaganiom klienta. Nasi eksperci chętnie odpowiadają na wszelkie pytania związane z podejmowanym przez nas zadaniem. Studnie chłonne muszą być montowane na odpowiednim podłożu. Z tego powodu przed przystąpieniem do prac wykonujemy wszelkie potrzebne analizy gruntu. Pomaga to inwestorom w efektywnym wykorzystaniu zalet systemu.

Studnie chłonne muszą być zlokalizowane na gruntach o dużej przepuszczalności i z odpowiednim poziomem wód gruntowych. Kiedy poziom wód jest zbyt wysoki, instalacja nie jest możliwa bez zastosowania dodatkowych rozwiązań. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu potrafimy poradzić sobie z wyzwaniami, które mogą pojawić się podczas prac. Wskutek tego nasi klienci, nie muszą obawiać się o przedłużający się czas wykonania robót. Poznań jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Jednakże wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski. Zaufało nam już wiele konsumentów z całego kraju. Z tego powodu nie zatrzymujemy naszego rozwoju na dotychczasowym doświadczeniu. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby w jak najlepszy sposób zaspokoić potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów.

Studnie chłonne są coraz częściej instalowane na działkach przydomowych. Aby inwestorzy mieli pewność, że dane rozwiązanie da oczekiwany rezultat warto, aby przed dokonaniem decyzji o wykorzystaniu określonej technologii, skontaktowali się z naszymi ekspertami. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników umożliwiają im rzetelnie odpowiadać na wszelkie wątpliwości osób, które już posiadają daną instalację, jak i tych, którzy dopiero ją planują.