Odwadnianie skarp i zboczy

Dzięki dużemu doświadczeniu, które zyskaliśmy przez niemal 40 lat prowadzenia firmy, możemy Państwu zaoferować odwadnianie skarp. Jest to zadanie, które ma na celu utrzymanie stateczności nasypu ziemnego. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z wyznaczonymi normami. Dlatego inwestor ma pewność, że wszelkie przepisy, które konstrukcja musi spełniać będą dopełnione. Roboty budowlane wykonujemy na podstawie indywidualnie przygotowanych projektów.

Drenaż skarp zapewnia ochronę przed powstaniem niekorzystnej dla środowiska erozji gleby. Wpływa to korzystnie na strukturę gleby przez utrzymanie odpowiedniej retencji. W celu uzyskania długotrwałych rezultatów wykonane odpływy powierzchniowe powinny być umocnione narzutem kamiennym. Dzięki dysponowaniu dużym zapleczem technicznym posiadamy sprzęty potrzebne do realizacji tego typu zadań. Nowoczesne urządzenia dają nam pewność bezpiecznej pracy, która nie jest tak czasochłonna, jak w przypadku używania starszych maszyn. Z tego względu inwestorzy, z którymi współpracujemy mają pewność, że prace będą zakończone w wyznaczonym terminie.

Planowość wykonywania zadań jest dla nas bardzo istotnym aspektem pracy. Każdy etap robót budowlanych jest uważnie kontrolowany przez naszych ekspertów. Dzięki temu mamy pewność, że zrealizowane przez nas zlecenia będą jak najwyższej jakości. Dbanie o poziom naszych usług jest dla nas kluczowym zadaniem. Z powodzeniem zabezpieczamy skarpy przed utratą narzuconego profilu i jego stateczności. Odwadnianie skarp wykonujemy zgodnie z technikami, które są najbardziej efektywne dla danego przypadku. Prace prowadzone są w taki sposób, aby nie niszczyć środowiska naturalnego.

Nasza firma dba o zrównoważony rozwój przyrody, dlatego przykładamy do tego bardzo dużą uwagę. Dzięki zadbaniu o dobre odwadnianie skarp usuwa się zagrożenie związane z osuwaniem się nasypów ziemnych. Jest to szczególnie istotne w przypadku, kiedy dany wał ziemny umieszczony jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi. Zlecenia wykonujemy na terenie całego naszego kraju, mimo że Poznań jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Dzięki dużej mobilności mamy możliwość dostania się do najbardziej oddalonych lokalizacji. Jako firma staramy się o ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników. Przykładamy również wagę do dysponowania nowoczesnym sprzętem, którego kondycję techniczną regularnie sprawdzamy. Dzięki tym zasadom nasi obecni, jak i przyszli klienci powierzając nam dane zadanie, mają pewność, że będzie one wykonane szybko i rzetelnie.